Veli Seminerleri 2
Etkinlikler

Veli Seminerleri 2

Kursumuzun Bahar Gençlik Derneği ile ortak olarak başlattığı “Değerler Eğitimi” Projesi Kapsamında Veli Seminerleriinin 2.si düzenlendi.

İlk konu olarak salih evlatlar yetiştirmenin önemi olan  seminerde kurs yöneticimiz Abdülkerim YILMAZ ,açılış konuşmasında bulundu. “Kurs hizmetleri ve Kur’an eğitimi hakkında konuşmada bulunan YILMAZ, konuşmasında “Değerler Eğitimi”projesinin önemine dikkat çekti. Bu konuşmadan sonra kurs hocalarımızdan Mehmet Akif ÇEŞMECİ,ilk olarak anne ve babaları çocukları Kur’an eğitime göndermelerinden dolayı tebrik etti.

Ancak çocukları kursa göndermekle sorumluluğun bitmediğini ifade eden ÇEŞMECİ, ” Salih bir evlat yetiştirmek herşeyden önemlidir.Dernek olarak biz bu misyonla yola çıktık.Ama gençlerimizi görüyoruz ki temelden gelen bilinçaltı duygularına göre ahlak sahibi oluyorlar. Bunun için çocuklarımız daha doğra doğmaz eğitime başlamallıyız.” dedi Velilere bir çok mesajlar veren Mehmet Akif ÇEŞMECİ sözlerini “Çocuklarımızdan önce biz kendimizi eğitmeliyiz. Zira çocukların karşısında çok önemli bir örnek tabloyuz. Bunun içinde haftada iki defa siz değerli velilerimize bu seminerleri düzenleyeceğiz.Tüm velilerimizn katılmasını önemle rica ederiz.” dedi.

Seminerden çok memnun olan veliler bu konuda duyarlı olacaklarını ifade ettiler ve çocuklarının özel sorunlarını proğram sonunda Mehmet Akif ÇEŞMECİ hocamıza sorunlarını ilettiler.

 

veli-seminerleri1 veli-seminerleri12 veli-seminerleri13 veli-seminerleri14 veli-seminerleri15 veli-seminerleri16 veli-seminerleri17 veli-seminerleri18 veli-seminerleri19 veli-seminerleri120

Bir yanıt yazın

X