KTO Karatay Üniversitesi’ne Ziyaret
Kursumuzdan Ziyaretler

KTO Karatay Üniversitesi’ne Ziyaret

Hacıhasanbaşı Kur’an Kursu Olarak;Kurs yöneticimiz Abdülkerim YILMAZ,Kurs Hocalarımız,Kurs Öğrencilerimiz, ve Türk Anadolu Vakfı Genel Müdürü Ahmet AĞIRBAŞLI ile KTO Karatay Ünversitesi Rektörü Prof.Dr.Ömer TORLAK Ziyaret Edildi.

Ziyarette ilk olarak;Diyanet İşleri Başkanlığ’nın ”Kur’an Kurslarında Hizmet Çeşitliliği” projesi detaylı bir şekilde Kurs Yöneticisi Abdülkerim YILMAZ tarafından anlatıldı.Daha sonra da Kursumuzun bu projeden hareketle yapmış olduğu hizmetler,Türk Anadolu Vakfı’nın kursumuza vermiş olduğu destekler ve vakfın diğer hizmetleri anlatıldı.

Ziyaretten memnuniyetini belirttikten sonra, bu projenin tam toplumumuz insanının Kur’an’ı Kerim’i öğrenmedeki sorunlarına cevap verecek bir proje olduğunu ifade eden Prof.Dr. Ömer TORLAK;sözlerini çağımızda teknoloji’nin oynadığı rolü göz önünde bulundurarak,Kur’an’ı Kerim öğreniminde de teknolojik imkanlar kullanıldığı takdirde, Kur’an’ı Kerim’i hem öğrenmenin hem de öğretmenin daha kolay olacağını söyleyerek tamamladı.

 

kto-karatay-universitesi-ziyareti1 kto-karatay-universitesi-ziyareti2 kto-karatay-universitesi-ziyareti3 kto-karatay-universitesi-ziyareti4

Bir yanıt yazın

X