Dekanlara Proje Anlatıldı
Alo Kur'an Ziyaretleri Haberler Kursumuzdan Ziyaretler Projeler

Dekanlara Proje Anlatıldı

Prof. Dr. Ali Murat SÜNBÜL Eğitim Fakültesi Dekanı ve İlahiyat Fakülte Dekanlarıyla birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı Hizmet Çeşitliliği Projesi görüşüldü.

Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Saim ARITAN,Prof.Dr.Bilal Kuşpınar, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Muhiddin OKUMUŞLAR,Alberta Kanada Üniversitesi Prof.Dr David Goa ile Karatay İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin ARSLANTÜRK ve Hacıhasanbaşı Kurs Yöneticisi Abdülkerim Yılmaz Din Görevlilerinin Hizmet Öncesi Programı istişaresi yapıldı.

 

Necmettin Erbakan Üniversitesi Genel Sekreteri Doç.Dr.Zekeriya Mızrak ile Karatay İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Arslantürk ve Hacıhasanbaşı Kur’an Kursu Yöneticisi Abdülkerim Yılmaz ile Din Görevlilerinin Hizmet Öncesi Programı istişaresi yapıldı.

 

Necmettin Erbakan Üniversitesi Doç.Dr.Mustafa Yavuz ,Yrd.Doç.Dr.Barboros Yalçın, Dr.Zafer Kurtaslan ile Karatay İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Arslantürk ve Hacıhasanbaşı Kur’an Kursu Yöneticisi Abdülkerim Yılmaz ile Din Görevlilerinin Hizmet  Öncesi Programı istişaresi yapıldı.

Bir yanıt yazın

X